Loading color scheme

Individuální kurz

Obecné informace k individuální výuce

Individuální výuka je nabízena pro jednotlivce, nebo pro malé skupinky 2 – 3 studentů. Výuka probíhá nejčastěji u vás doma, je možné se ale dohodnout také na jiném vámi zvoleném místě. Konkrétní podoba individuální výuky vychází vždy z požadavků a potřeb studenta. Před zahájením výuky student s lektorem konzultuje své představy a očekávané cíle, na jejichž základě lektor navrhne způsob výuky, který bude pro studenta nejoptimálnější a nejefektivnější.

Přímo na míru každému studentovi se upraví a dohodnou zejména tyto náležitosti výuky:

Zaměření výuky (např. obecná, konverzační, příprava na jazykové zkoušky, doučování, příprava k maturitě, obchodní jazyk, odborný jazyk)
Úroveň pokročilosti, rychlost probírání učiva
Délka a frekvence výuky, den a čas
Místo konání (u vás doma, na jiném vámi zvoleném místě)
Studijní materiály
Další specifické požadavky klienta

Popis kurzu

Intenzivní forma výuky zaměřená na zlepšení a rozvoj španělštiny v oblasti mluveného projevu, porozumění mluvenému slovu a rozšíření slovní zásoby. Konverzuje se na aktuální témata, podle konkrétních potřeb účastníků, k výuce jsou využívány další materiály (nahrávky, pracovní listy …).

Výuka je určena např. pro studenty španělštiny, kteří tento jazyk studují během školního roku (na středních, jazykových a vysokých školách) a kdo se přes prázdniny chtějí „rozmluvit“. Účastníci by měli mít znalost španělštiny na úrovni cca A2/B1, při studiu formou individuální výuky je možné obtížnost konverzace přizpůsobit i jiné úrovni znalostí. Poslední den výuky je možné částečně přizpůsobit konkrétním účastníkům a jejich potřebám (připravit konverzaci na jimi zvolené téma).

Níže uvedené ceny individuální výuky jsou platné, pokud se místo výuky nachází v Hradci Králové, v jiném případě se cena stanovuje individuálně.

Základní cena prezenční individuální výuky:

1 student: 500,- Kč/lekci 60 min., 700,- Kč/lekci 90 min., 800,- Kč/lekci 120 min.
2 studenti: každý 300,- Kč/lekci 60 min., 400,- Kč/lekci 90 min., 500,- Kč/lekci 120 min.
3 studenti: každý 250,- Kč/lekci 60 min., 350,- Kč/lekci 90 min., 450,- Kč/lekci 120 min.

V případě, že student požaduje vyučovací lekci o jiné délce, stanovuje se cena výuky individuálně.
Výuka se hradí předem a je možné zaplatit jakýkoli počet vyučovacích lekcí.
V ceně nejsou zahrnuty učebnice, které si student buď zakoupí sám, nebo mu je můžeme zajistit my - cena dle aktuální nabídky dodavatelů.

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána. Něco se nepovedlo, zkuste to za chvíli. Prosím zadejte corektní Captcha odpověď!