Loading color scheme

Online kurzy

Obecné informace k online výuce

Výuka on-line je jedním z moderních typů výuky, který je velmi výhodný pro studenty, kteří nechtějí, popř. nemohou docházet na jazykové kurzy popř. na prezenční výuku. Tento způsob studia cizího jazyka tak využívají zejména studenti z menších měst nebo vesnic (aby nemuseli na výuku dojíždět), studenti se zdravotním omezením apod. Studujete vždy z pohodlí vašeho domova a neztrácíte čas ani peníze dojížděním. Podmínkou tohoto typu výuky je, abyste u vás doma měli kvalitní připojení na internet umožňující realizovat hovory on-line. S výukou on-line máme zkušenosti a můžeme ji našim studentům doporučit jako jeden z velmi vhodných způsobů studia cizího jazyka. Vzhledem k charakteru této výuky doporučujeme studium on-line zejména jednotlivcům, pokud by měl některý z našich klientů zájem o výuku pro 2 – 3 studenty, bude nejprve nutné vyzkoušet, zda bude výuka pro tuto menší skupinku vhodná.

Přímo na míru každému studentovi se upraví a dohodnou zejména tyto náležitosti výuky:

Zaměření výuky (např. obecná, konverzační, příprava na jazykové zkoušky, doučování, příprava k maturitě, obchodní jazyk, odborný jazyk)
Úroveň pokročilosti, rychlost probírání učiva
Délka a frekvence výuky, den a čas
Spojení po Skypu, po Watsap, po Teams
Studijní materiály
Další specifické požadavky klienta

Popis kurzu

Intenzivní forma výuky zaměřená na zlepšení a rozvoj španělštiny v oblasti mluveného projevu, porozumění mluvenému slovu a rozšíření slovní zásoby. Konverzuje se na aktuální témata, podle konkrétních potřeb účastníků, k výuce jsou využívány další materiály (nahrávky, pracovní listy …).

Výuka je určena např. pro studenty španělštiny, kteří tento jazyk studují během školního roku (na středních, jazykových a vysokých školách) a kdo se přes prázdniny chtějí „rozmluvit“. Účastníci by měli mít znalost španělštiny na úrovni cca A2/B1, při studiu formou individuální výuky je možné obtížnost konverzace přizpůsobit i jiné úrovni znalostí. Poslední den výuky je možné částečně přizpůsobit konkrétním účastníkům a jejich potřebám (připravit konverzaci na jimi zvolené téma).

Základní cena online výuky:

1 student: 450,- Kč/lekci 60 min., 600,- Kč/lekci 90 min., 700,- Kč/lekci 120 min.
2 studenti: každý 250,- Kč/lekci 60 min., 300,- Kč/lekci 90 min., 350,- Kč/lekci 120 min.
3 studenti: každý 200,- Kč/lekci 60 min., 300,- Kč/lekci 90 min., 350,- Kč/lekci 120 min.

V případě, že student požaduje vyučovací lekci o jiné délce, stanovuje se cena výuky individuálně.
Výuka se hradí předem a je možné zaplatit jakýkoli počet vyučovacích lekcí.
V ceně nejsou zahrnuty učebnice, které si student buď zakoupí sám, nebo mu je můžeme zajistit my - cena dle aktuální nabídky dodavatelů.

 

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána. Něco se nepovedlo, zkuste to za chvíli. Prosím zadejte corektní Captcha odpověď!